RETROFIT - NOWE FUNKCJE W TWOIM RADIU

Retrofit nawigacji i radii

Doposażenie systemu w brakujący element, często usprawniający funkcjonowanie całości to retrofit. Przykładem jest system nawigacji RNS 315, do którego można dołączyć zestaw głośnomówiący.  Pełny retrofit to nie tylko fizyczne poprowadzenie wiązki z kablami, dołożenie mikrofonu ale również montaż układu BT na płycie głównej urządzenia oraz jego programowe aktywowanie. O ile te pierwsze zabiegi nie stanowią problemu dla większości poważnych zakładów car audio, o tyle ostatnie potrafią wykonać tylko niektórzy fachowcy. Jako nieliczni jesteśmy w stanie doposażyć taką jednostkę w brakujący moduł BT. Więcej na temat można poczytać w tym wątku.

 

TV-FREE – VIM ( Video in Motion )

TV-FREE lub VIM ( Video in Motion ) – to możliwość oglądania filmów na ekranie nawigacji podczas jazdy samochodem. Bez problemu aktywujemy tę opcję nawet w najnowszych systemach jak:
VW MIB Discover PRO

  • Discovery PRO ( VW Golf 7, Passat B8, Polo 6R )
  • MMI 3G / 3G Plus ( Audi A6, A7 etc )
  • MiB II ( VW Passat B8, Skoda SuperB III )
  • RNS 510 / 810 ( VW Passat, Skoda Octavia )

 

Logo startowe w jednostkach multimedialnych

Logo startowe – to grafika powitalna w urządzeniu. Możemy zmienić ją na dowolną w wielu modelach.  Poza logiem, możemy zmienić także całe kodowanie systemu ( np. zmiana z VW na Seat czy Skoda na VW  w RNS 310, RNS 315, RNS 510).
Skontaktuj się z nami, a wyjaśnimy Ci wszystkie możliwości dostępne dla Twojego urządzenia.

 

TYPOWE MODELE KTÓRYM DODAJEMY FUNKCJI

FreshMail.pl